Ktorá polohovateľná autosedačka v smere jazdy sa dá kúpiť do 250 eur?

Zodpovedané
14. okt 2021

Dobrý deň,

chcela by som poradiť ohľadom autosedačky pre 8 mesačnú dcérku, ktorá už sama pekne sedí. Máme Passat B8 šikmé sedenie. Hľadám polohovateľnú autosedačku a chcem, aby bolo v smere jazdy, nakoľko dcérka už vo vajíčku protestuje. Nemusí byť otočná. Ideálne s Isofixom a c cena do 250 eur.

Ktorá autosedačka spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Dobrý deň,

bolo by bezpečnejšie ešte 8 mesačné dieťatko voziť v protismere jazdy. Existujú autosedačky, ktoré sa dajú nainštalovať do smeru i protismeru.

Vhodné autosedačky po vajíčku sú autosedačky kategórie i-Size do 105 cm alebo autosedačky 0 - 18 kg/9 - 18 kg:

Autosedačky 0 - 18 kg:

Autosedačka Graco Turn2Me

Autosedačka Graco Turn2Me umožňuje voziť dieťa proti smeru jazdy až do hmotnosti 18 kg (približne do 4 rokov). Vďaka Isofixu zaberie inštalácia len niekoľko sekúnd.

Autosedačka Joie Spin 360

Autosedačka Joie Spin 360 uľahčí nastupovanie a vystupovanie malého pasažiera a zároveň umožní cestovanie po i proti smeru jazdy.

Autosedačka i-Size do 105 cm:

Autosedačka Zopa Spinfix

Autosedačka Zopa Spinfix rozšírila portoflio I-Size modelov značky Zopa. Obstála v náročných testoch nielen čelného ​​a aj bočného nárazu.

Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.