Ktoré vajíčko s Isofixom je najbezpečnejšie pre novorodenca?

Zodpovedané
8. mar 2022

Dobrý deň,

potrebovala by som poradiť ohľadom bezpečného vajíčka pre novorodenca, ktoré sa nám narodí v júli. Cena nerozhoduje. Vajíčko musí byť čo najbezpečnejšie a s Isofixom.

Aké vajíčko odporúčate?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

k najbezpečnejšej značke autosedačiek na trhu patrí značka BeSafe.

Z tejto značky odporúčam BeSafe iZi Go Modular i-Size X1.

Vajíčko nakliknete na bázu BeSafe iZi Modular i-Size. Je vybavené výplňou Dynamic Force Absorber ™ v oblasti hlavy. Táto výplň je vyrobená zo špeciálneho materiálu. Jej dizajn umožňuje absorbovanie otrasov a výrazne zvyšuje ochranu hlavy dieťaťa.
Obsahuje vložku ktorá zabraňuje kĺzaniu bábätka vo vajíčku a tým drží dieťatko v správnej polohe.

Ďalej Vám odporúčam autosedačku Maxi-Cosi Coral 360. Inštaluje sa na otočnú základňu FamilyFix 360, na ktorú môžete potom časom dokúpiť pokračovaciu autosedačku Maxi-Cosi Pearl 360.
Vajíčko so systémom bočnej ochrany absorbuje energiu vzniknutú pri náraze a chráni vaše dieťa pri bočnom náraze. Vizuálny a zvukový indikátor na základni FamilyFix 360 minimalizuje možnosť nesprávneho pripevnenia autosedačky.

A do tretice Nuna Arra Next.
Nakliknete ju na otočnú základňu Nuna Base Next a taktiež na túto základňu môžete časom zakúpiť pokračovaciu autosedačku Nuna Todl Next.
Vajíčko je polohovacie, môžete ho polohovať na kočíku i v aute. Chrbtovú opierku napolohujete do sklonu 157°. Vajíčko je navyše ľahučké - má len 3,6 kg.

Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.