Ktoré vajíčko sa dá nakliknúť na adaptéry ku kočíku Tutis Uno?

Zodpovedané
11. nov 2021

Dobrý deň,

čoskoro čakáme prírastok a potrebujeme vajíčko pre naše dieťa. Potrebujeme také, ktoré sa da nakliknúť na adaptéry ku kočíku Tutis Uno. Mali by pasovať značky Maxi Cosi, Cybex, BeSafe.

Ktoré vajíčko bude najvhodnejšie?

Je vhodné kúpiť vajíčko, ktoré sa dá nacvaknúť na Isofix a následne, keď vyrastie iba dokúpiť sedačku na Isofix?

Alebo úplne postačuje pripasanie vajíčka v aute?

Prvá dcéra mala vajíčko z trojkombinácie a cestovanie z duše nenávidela. Pripisujem to aj otrasnému nekvalitnému starému vajíčku, tak nám na tejto voľbe dosť záleží.

Ďakujem

Dobrý deň,

áno, na kočík sedia autosedačky 0 - 13 kg s uchytením Maxi-Cosi.

Pokiaľ by ste chcela ísť cestou jedna báza - 2 autosedačky, tak Vám odporúčam zakúpiť autosedačku Maxi-Cosi Pebble 360 so základňou FamilyFix 360.

Autosedačka [/recenzie/autosedacka-maxi-cosi-pebble-360/|Maxi-Cosi Pebble 360]] je vhodná pre deti od narodenia do cca 15 mesiacov. Keď Vaše dieťatko z vajíčka vyrastie , zakúpite autosedačku Maxi-Cosi Pearl 360, ktorá je vhodná od 40 do 105 cm a kompatibilná s rovnakou bázou FamilyFix 360.

Navyše sú autosedačky otočné o 360°, takže pohodlne usadíte dieťatko v aute.

Iné vhodné autosedačky sú napríklad:

Autosedačka BeSafe iZi Go Modular i-Size X1

Autosedačka BeSafe iZi Go Modular i-Size X1 je vylepšeným následníkom autosedačky iZi Go Modular i-Size. Je vybavená výplňou Dynamic Force Absorber ™ v oblasti hlavy. Dizajn umožňuje absorbovanie otrasov a výrazne zvyšuje ochranu hlavy dieťaťa.

Autosedačka Joie i-Level / Base Signature

Autosedačka Joie i-Level / Base Signature je bezpečná a komfortná. Spĺňa najnovší a najprísnejší súčasný štandard pre detské zadržiavacie zariadenie. Pre maximálne pohodlie dieťaťa ponúka možnosť polohovania do ľahu na kočíku i vo vozidle.

Autosedačka Maxi-Cosi Pebble Pro i-Size

Autosedačka Maxi-Cosi Pebble Pro i-Size je určená pre deti od narodenia do 12 mesiacov (0 - 13 kg, do 75 cm). Je kompatibilná so základňami Maxi-Cosi 3WayFix a Maxi-Cosi BabyFix. je Do auta ju je možné pripevniť aj bez základne s pomocou trojbodových pásov vozidla.

Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.