Letný poťah na autosedačku

Zodpovedané
16. jún 2022

Dobrý deň,

vedeli by ste mi prosím poradiť, kde kúpiť letný poťah pre sedačku Concord Ultimax 3 a pre sedačku Britax Römer Versafix? Deti sú v nich spotené a dúfala som, že by im letné poťahy pomohli. Ak sa už nevyrábaju pre tieto typy sedačiek, pasovali by mi na ne nejake iné chladivé alebo letné poťahy?

Vopred ďakujem za radu.

Dobrý deň,

skôr ako do letného poťahu by som investovala do vložky proti poteniu. Ich výhodou je univerzálnosť použitia v rôznych typoch sedačiek.
Na trhu je dostupných viacero typov od rôznych výrobcov, ja osobne odporúčam vložky z merina, ktoré sa dajú ušiť aj na objednávku. Merino má termoregulačné schopnosti - v zime hreje, v lete odvádza pot - takže ho využijete celoročne.

Potenie sa dá znížiť aj použitím oblečenia z merina, alebo kombinácia merino- bambus, hodváb alebo ľan.

S prianím pekného dňa,
Eva Chymová
poradkyňa výberu autosedačiek