Môžem kúpiť autosedačku Britax Römer Trifix 2, ak ju nemôžem zafixovať aj pomocou jej V-popruhu?

Zodpovedané
29. jan 2020

Dobrý deň,

chcela by som vás poprosiť o radu pri kúpe autosedačky. Chceli by sme kúpiť autosedačku Britax Römer Trifix 2. Máme však starší model auta, takže nie je možné ju ukotviť a pripevniť za sedadlo auta pomocou jej V-popruhu.

Môžeme ju kúpiť aj napriek tomu?

Bude spĺňať svoj účel a bude bezpečná a dostatočne upevnená?

Ak nie, akú autosedačku by ste nám poradili?

Samozrejmé kvalitné, bezpečné, niečo v tejto cenovej kategórii, 9 - 18 kg a Isofix.

Ďakujem

Dobrý deň,

žiaľ pre inštaláciu autosedačky Britax-Römer Trifix 2 i-Size je Top Tether úchyt potrebný.

Autosedačka Britax Römer Trifix 2 i-Size

Autosedačka Britax Römer Trifix 2 i-Size je určená pre deti od 76 - 105 cm. Obsahuje pokročilé bezpečnostné funkcie, s ktorými je dieťa dobre chránené.

Ak Top Tether kotvu v aute nemáte (overte si to ešte v manuále k autu), pozrite tieto autosedačky. Ako tretí kotviaci bod majú opornú nohu:

Autosedačka Britax Römer Dualfix M i-Size

Autosedačka Britax Römer Dualfix M i-Size je vhodná pre deti od 61 do 105 cm. Orientovaná v smere jazdy pre výšku 76 - 105 cm. Orientovaná proti smeru jazdy pre výšku 61 - 105 cm. Vďaka rotácii o 360 ° možno autosedačku použiť v oboch smeroch. A vďaka bočnému natáčania k dverám auta je usadenie a pripútanie dieťaťa veľmi jednoduché.

Autosedačka Cybex Sirona M2 i-Size

Autosedačka Cybex Sirona M2 i-Size spĺňa nové európske požiadavky a predpisy pre autosedačky ECE R-129. Dieťa je možné v nej prevážať v pozícii proti smeru jazdy od jeho narodenia až do 105 cm telesnej výšky (cca 4 roky).

Základňa Cybex Base M

Základňa Cybex Base M využitie: So základňou môžete nainštalovať detskú autosedačku Aton M alebo autosedačku Sirona M2 bezpečným a jednoduchým spôsobom. Autosedačku jednoducho naklikne na základňu počas niekoľkých sekúnd. Základňa sa inštaluje na sedadlo auta pomocou systémom ISOFIX. Nastaviteľná oporná noha poskytuje dodatočnú stabilitu a bezpečnosť v prípade nehody. Indikátor potvrdzuje správnu inštaláciu základne.

Autosedačka Maxi-Cosi Pearl Pro i-Size

Autosedačka Maxi-Cosi Pearl Pro i-Size je určená pre deti od 6 mesiacov do 4 rokov (do 18 kg, od 67 do 105 cm). Do vozidla sa pripevňuje s pomocou samostatne predávanej základne Maxi-Cosi 3wayFix alebo Maxi-Cosi FamilyFix One i-Size.

Základňa Maxi-Cosi 3wayFix

Základňa Maxi-Cosi 3wayFix je súčasťou 3wayfamily konceptu. Poskytuje perfektné ukotvenie pre Jade autovaničku, Pebble Plus a Pearl Pre i-Size autosedačky. Ponúka najbezpečnejší spôsob prepravy detí, ktorý umožňuje cestovať v protismere od narodenia do cca 4 rokov.

Alebo potom Britax-Römer Safefix plus - táto je už len v smere jazdy.

Autosedačka Britax Römer Safefix plus

Autosedačka Britax Römer Safefix plus je testovaná podľa noriem Európskej únie.

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute