Na ktoré značky kočíkov sa dajú pripojiť vajíčka Cybex Aton M alebo Cybex Aton 5?

Zodpovedané
3. jan 2022

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom kočíku.

Na ktoré značky kočíkov (hlboká časť s konštrukciou) sa dajú pripojiť vajíčka Cybex Aton M alebo Cybex Aton 5?

Ktoré vajíčko je lepšie?

Ďakujem

Dobrý deň,

ztýchto dvoch by som išla do Cybex Aton M i-size aj z toho dôvodu, že pokiaľ si vajíčko zakúpite s Isofixovou základňou M, tak na tú istú základňu môžete potom neskôr nakliknúť pokračovaciu autosedačku Cybex Sirona M2 i-Size.

Cybex vajíčka nakliknete pomocou adaptérov napríklad na kočíky značiek: Cybex, Moon , ABC Design, TFK, Joolz.

Cybex Aton M i-size

Popis

Autosedačka Cybex Sirona M2 i-Size

Autosedačka Cybex Sirona M2 i-Size spĺňa nové európske požiadavky a predpisy pre autosedačky ECE R-129. Dieťa je možné v nej prevážať v pozícii proti smeru jazdy od jeho narodenia až do 105 cm telesnej výšky (cca 4 roky).

Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.