Odpojenie adaptérov z vajíčka

Zodpovedané
17. nov 2022

Dobrý deň,

ako prosím vytiahnuť adaptéry z vajíčka britax romer, ktoré som tam nasadila aby sa dalo vajíčko naliknúť na kočík?

Keď ho dávam do isofixu v aute, asi musia ísť dole, lebo sa vajíčko správne nenaklapne. No nijako to neviem dať dole.

Ďakujem

Dobrý deň,

áno, pri upevňovaní vajíčka na základňu v aute nesmie mať vajíčko pripojené adaptéry.

Návod na pripojenie adaptérov ku vajíčku ako aj ich odpojenie nájdete v manuáli ku vajíčku.

Neviem, aký konkrétny model vajíčka máte, ale na každom vajíčku sa nachádza tlačidlo na odblokovanie, pomocou ktorého sa uvolnia upevňovacie drážky adaptérov a adaptéry z vajíčka vytiahnete.

S prianím pekného dňa,
Eva Chymová
poradkyňa výberu autosedačiek