Pasuje vajíčko Cybex Aton Q i-size na základňu Base 2-fix?

Zodpovedané
18. máj 2020

Dobrý deň,

zvažujem kúpu vajíčka Cybex Aton Q i-size. Doma mám základňu Base 2-fix. Niekde je písané, že vajíčko Cybex Aton Q i-size pasuje na Base Q i-size, ale zase v popise pre základňu Base 2-fix je napísané, že pasuje na Aton Q.

Znamená to pre všetky Aton (Q, Q i-size, Plus)?

Čo je vlastne to i-size?

Je to vajíčko rovnaké ako vajíčko Aton Q a pasuje aj na Base 2-fix?

Ďakujem

Dobrý deň,

podľa popisu k Base 2-fix by malo, ideálne by však bolo vyskúšať.
Cybex Aton Q i-Size spĺňa starú normu (ECE R44), Q i-size novú i-size normu (ECE R129) a Plus je len označenie pre lepší (materiálovo kvalitnejší poťah). Normy u nás platia obe.

I-size je označenie novej normy ECE R129, platí u nás aj stará ECE R44 norma. Ako píšem ideálne vyskúšať na bázu keď budete vajíčko kupovať.

Autosedačka Cybex Aton Q i-Size

Autosedačka Cybex Aton Q i-Size je použiteľná od narodenia - výškové rozpätie dieťaťa 45 - 75 cm.
Autosedačka je použiteľná ku kočíkom: Cybex Agis M-Air, Cybex Balios M, Cybex Callisto, Cybex Cura, Cybex Eternis M, Cybex Iris M-Air, Cybex Priam, gb Beli 4 Gold, gb Beli Air 4 Gold, gb Biris Air 3 Gold, gb Biris Air 4 Gold, gb Maris Platinum, gb Maris Plus Platinum, gb Qbit Gold, gb Qbit Plus Gold, gb Sila 3 Gold, gb Sila 4 Gold.

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute