Pokračujúca sedacka 15-36kg britax a cybex

Zodpovedané
26. jan 2023

Dobrý deň,

hľadám pokračujúcu sedačku pre dcéru 18kg, 110cm, jediná podmienka, aby bola aspoň trošku polohovatelľná alebo mala príjemný sklon na sedenie.

Doteraz sme mali britax romer, ale zvažovala som aj cybex. Cenovo okolo 200,-€.

Ďakujem

Dobrý deň,

z autosedačiek kategórie 15-36kg odporúčam Cybex Solution S2 i-Fix. Je to bezpečná a pohodlná autosedačka s extra širokým sedákom a polohovateľnou hlavovou opierkou, s isofixovým pripojením.

Môžete pozrieť aj sedačku Joie Traver. Jedná sa o kvalitnú, bezpečnú autosedačku, na ktorej sa dá spolu so sklonom sedadla auta naklopiť aj chrbtová opierka autosedačky. V aute je možné ju upevniť aj pomocou isofixových konektorov.

S prianím pekného dňa,
Eva Chymová
poradkyňa výberu autosedačiek