Poradíte autosedačku od 15 - 36 kg, ktorá sa dá polohovať?

Zodpovedané
25. okt 2020

Dobrý deň,

hľadám autosedačku od 15 - 36 kg, ktorá sa dá aspoň trocha polohovať. Moje dieťa často zaspí a často sa úplne prehne tvárou dole v autosedačke.

Akú mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

tu jednoznačne odporúčam Klippan Wego.

Dá sa veľmi pekne napolohovať. S rastom do výšky sa aj rozširuje, takže menšie dieťa pekne obopne. Dieťa sa nerúti tak do boku, ako keď má okolo seba veľa miesta.

Autosedačka Klippan Wego

Autosedačka Klippan Wego je Isofixová autosedačka pre deti od 15 - 36 kg (kategória II a III). Klippan je fínskou značkou. Autosedačka sa dá zakúpiť bez Isofixu ako Klippan ES06 v lacnejšom prevedení.

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute