Poradíte autosedačku od 9 kg s možnosťou Isofix a aj bez neho?

Zodpovedané
15. dec 2021

Dobrý deň,

hľadám autosedačku od 9 kg s možnosťou Isofix aj bez. Máme 2 auta - starú Fábiu bez Isofixu a WV Passat Combi s Isofixom. Preferovala by som sedačku 360 s nástupom z boku (od dverí).

Ďakujem

Dobrý deň,

bezpečné autosedačky otočné o 360 stupňov sa pútajú Isofixom.

Nepíšete koľko Vaše dieťa meria a ani aký má vek. Je ťažké poradiť najvhodnejšiu autosedačku pre Vaše dieťa.

S Isofixom alebo bez (ale tieto autosedačky nie sú otočné o 360 stupňov) pripútate napríklad:

Autosedačka Graco Avolve

Autosedačka Graco Avolve s pevným Isofixovým uchytením a s možnosťou polohovania zaistí pohodlie a bezpečie na všetkých cestách.

Autosedačka Zopa Carrera Fix 2

Autosedačka Zopa Carrera Fix 2 sa môže používať skoro v každom aute. Okrem možnosti pútania Isofixom je ju možné pripútať tiež iba klasickým trojbodovým pásom.

Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.