Poradíte autosedačku pre štvorročné dieťa bez Isofixu do 130 eur?

Zodpovedané
12. aug 2020

Dobrý deň,

hľadám autosedačku pre drobného štvorročného chlapca od 15 do 36. Auto bez Isofixu, 100 až 130 eur.

Túto, čo prikladám v prílohe, ste vy raz odporúčali.

Aký to je model?

Poradíte mi konkrétne modely?

Ďakujem

Dobrý deň,

autosedačka na obrázku je Klippan Wego od kvalitnej Fínskej značky Klippan, ktorá sa primárne orientuje na kvalitné protismerné autosedačky. Táto je od nich pokračovacia, výhodu má v tom, že ako dieťa rastie, rastie aj ona aj do šírky. Takže aj starším detičkám je pohodlná. Okrem toho sa dá celkom pekne polohovať. Je však nad Váš limit, stojí okolo 250 eur.

Autosedačka Klippan Wego

Autosedačka Klippan Wego je Isofixová autosedačka pre deti od 15 - 36 kg (kategória II a III). Klippan je fínskou značkou. Autosedačka sa dá zakúpiť bez Isofixu ako Klippan ES06 v lacnejšom prevedení.

Ak hľadáte niečo lacnejšie, pozrite napr. Axkid Grow Isofix, ktorá tiež rastie do šírky. Polohuje sa len povytiahnutím na Isofixe tým, že sa nahne chrbtová opierka.

Autosedačka Axkid Grow Isofix

Autosedačka Axkid Grow Isofix rastie s dieťaťom, pretože spolu s ním sa zvyšuje chrbtová opierka a rozširujú sa bočnice. So zatiahnuteľnými Isofixovými konektormi máte istotu, že sedačka vždy bezpečne drží na mieste.

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute