Poradíte autosedačku v kategórii 9 - 36 kg do 350 eur?

Zodpovedané
2. dec 2020

Dobrý deň,

hľadám autosedačku v kategórii do 36 kg pre našu 10 mesačnú dcéru, ktorej je už vo vajíčko tesno. Limit je 350 eur, musí mať Isofix a vhodná pre šikmé sedadlá.

Ktorá spĺňa naše požiadavky?

Ďakujem

Dobrý deň,

9 - 36 kg už bývajú len v smere jazdy.
0 - 36 kg (ktoré sú obojsmerné), tak sú zase dosť testovo zlé.

Z vyslovene 9 - 36 kg by som odporučila jedine
Klippan Triofix Recline Sport so základňou, ktorá by Vám ale aj tak do konca nevydržala (ako žiadna 9 - 36 kg).

Je reálne cca do tých 7 - 8 rokov.

Autosedačka Klippan Triofix Recline so základňou

Autosedačka Klippan Triofix Recline so základňou získala cenu "Novinka roku 2012" na výstave BARNochBABY vo Švédsku.

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute