Poradíte bezpečnú autosedačku bez Isofixu v kategórii 15 - 36 kg?

Zodpovedané
24. mar 2022

Dobrý deň,

hľadám kvalitnú a bezpečnú autosedačku bez Isofixu do staršieho auta. Dieťatko má nad 100 cm. Prvoradá je bezpečnosť.

Akú autosedačku nám odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

v tejto kategórii pripútate aj autosedačky s Isofixom bez neho.

Odporúčam autosedačky Joie, s bočnou ochranou proti nárazu:

Bočná ochrana proti nárazu - SIR (side impact rotation) - autosedačky sú opatrené unikátnym bezpečnostným systémom, ktorý pri kolízii auta zabráni úrazu dieťaťa o bočné dvere. Túto bočnú ochranu ponúka autosedačka:

Vysokú úroveň pohodlia a bezpečnosti, 2 polohy pre maximálne pohodlie dieťaťa ponúka:

Prajem šťastnú ruku pri výbere autosedačky 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.