Poradíte mi autosedačku na dlhé cesty?

Zodpovedané
10. jan 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom autosedačky na čo najpohodlnejšie spanie počas dlhých ciest. Cestujeme pravidelne v noci z Nemecka na Slovensko (7 hodín).

Dieťa má 9 kg. Ideálna by bola otočná autosedačka, komfortná, s čo najlepšou možnosťou sklopenia do spacej polohy, ideálne s Isofixom.

Viete mi takú poradiť?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

neuvádzate cenový limit. Takže rátam, že na cenu hľadieť nemusím.

Ak je to takto, fakt by som zvážila autosedačku BeSafe iZi Twist i-Size. Je síce drahá, ale BeSafe je výrobca jedných z najlepších, najkvalitnejších a najbezpečnejších autosedačiek.

Navyše, táto autosedačka je vybavená funkciou Universal Level Technology™, ktorá vie krásne vyrovnať sklon sedadiel v aute pri jazde v protismere. To býva pri mnohých Isofixových autosedačkách častou príčinou príliš sediacej polohy aj pri najsklopenejšej polohe.

BeSafe iZi Twist i-Size

Popis

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute