Poradíte mi autosedačku pre dlhú a chudú štvorročnú dcérku?

Zodpovedané
25. feb 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom autosedačky pre štvorročnú dcérku s výškou 107 cm a 15 kg. Je dlhá a chudá. Momemtálne máme Cybex Sirona M i size, avšak už je malá.

Potrebujeme autosedačku do 36 kg, ideálne ešte na 5 bodové zapínanie. Skúšali sme Römer Advansafix 4 a aj Maxi Cosi (do 25 kg na 5.bodový pás). Bola v nich dosť naprataná. Autosedačky na klasicky bezpečnostný pás sa mi pre ňu nezdajú ešte dosť bezpečné.

Čo nám odporúčate?

Za odpoveď ďakujem