Poradíte polohovateľnú autosedačku v kategórii 18 - 36 kg?

Zodpovedané
14. aug 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom polohovateľnej autosedačky. Musí byť fakt polohovateľná, nie len nejaký sklon. Chcem váhovú kategóriu 18 - 36 kg. Prípadne by mohla byť aj váhová kategória 0 - 36 kg. Cena do 350 eur.

Mala som jednu autosedačku Römer, ale tá bola len do 18 kg. Syn nemal ešte ani 18 kg a už mu bola malá. Len to polohovanie bolo top krásne a vyspal sa aj na dlhej trase.

Teraz má Chico Gro up 123, ale nepáči sa mi ako mu padá hlava keď spí.

Ktorú nám môže odporučiť?