Poradíte sedačku s Isofixom pre 10 mesačnú dcéru do 120 eur?

Zodpovedané
17. jún 2020

Dobrý deň,

hľadáme autosedačku pre dcéru, ktorá má 10 mesiacov a váži skoro 10 kg. Mala by byť polohovateľná, s Isofixom, 9 - 36 kg a cenovo do 120 eur.

Ktorú nám odporúčate?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

9 - 36 kg pre také malé dieťa Vám s kľudným svedomím nemôžem odporučiť.

Takéto dieťa patrí ešte určite do protismeru. S Isofixom v takej cene nie sú dobré autosedačky, jediné čo by som tam odporučila v tej cene je Joie Steadi bez Isofixu.

Ani v kategórii 9 - 36 kg a ani 9 - 18 kg v tej cene nič rozumné (dobré testovo alebo dobrej značky) nie je.

Autosedačka Joie Steadi

  1 skúsenosť

Autosedačka Joie Steadi umožňuje voziť dieťa dlhšie proti smeru jazdy a zvyšuje jeho bezpečnosť v ranom veku. Patrí do skupiny 0 + / 1.

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute