Sú vajíčka Recaro bezpečné?

Zodpovedané
10. jan 2022

Dobrý deň

robím si prieskum vajíčok. Ku kočíku Gesslein ponúkajú vo výbave Recaro vajíčko. Ale to je hádam jediná značka, o ktorej neviem vôbec nič.

Aký je Tvoj názor na túto značku?

Existujú Gessleiny adaptéry?

Ďakujem za radu a odpoveď

Dobrý deň.

autosedačky Recaro a v testoch držia na popredných miestach. Takže z hľadiska bezpečnosti v poriadku.

Čo sa týka adaptéra, základný adaptér na kočíky Gesslein Maxi-Cosi je kompatibilný s autosedačkou Recaro , Maxi-Cosi , Besafe, Cybex.

Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.