Úzke autosedačky 15-36kg

Zodpovedané
3. nov 2022

Dobrý deň,

prosím o radu pri výbere autosedačiek - konkrétne potrebujem vopchať 3 ks do veľmi úzkeho auta.

Prvú autosedačku (vajíčko) mám - britax romer i s isofix základňou. A neviem si rady pri výbere 2ks úzkych autosedačiek 15-36kg. Pričom na strednom sedadle nie je isofix. Cenový strop max 300€/1ks.

Vopred ďakujem za radu.
Zuzana

Dobrý deň,

neviem, do akého auta sú autosedačky určené, ale medzi najužšie autosedačky v kat. 15-36kg patrí BeSafe iZi Flex FIX i-Size.
Na autosedačke je možné odobrať bočnice a dodatočne tak zväčšiť priestor okolo nej. Jej prednosťou je aj prídavný chránič brady a hrudníka. Medzi nohami je vodič na správne vedenie pásu a je mierne polohovateľná.

S prianím pekného dňa,
Eva Chymová
poradkyňa výberu autosedačiek