V čom je jedinečná autosedačka Joie Stages?

Zodpovedané
3. mar 2022

Dobý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom autosedačky Joie Stages.

V čom je táto autosedačka jedinečná?

Má hodnotenia ako iné sedačky, ktoré sú lacnejšie a spĺňajú normu ECE R44. Do 250 eur je odporúčaná iba táto sedačka.

Prečo?

Ďakujem

Dobrý deň,

neviem či mierite priamo na nás, že túto autosedačku odporúčame z tých finančne dostupnejších a pritom možno existujú autosedačky aj lacnejšie a podobné.

My sa snažíme odporučiť autosedačky značiek, s ktorými máme mnohoročné skúsenosti, o ktorých vieme a sme presvedčení o ich kvalite.

Áno, existujú značky aj lacnejšie. Veľakrát sú pri výrobe takýchto autosedačiek použité nekvalitné plasty, nepriedušné materiály, málo výplne v sedačke atď...

Výhody autosedačky Joie Stages:

  • 4 pozície nastavenia sklonu,
  • ochrana proti bočnému nárazu,
  • špeciálne oceľové výstuže zabudované vo vnútri plastovej škrupiny sedačky pre ešte väčšiu odolnosť,
  • veľké množstvo odnímateľných výplní,
  • luxusný polstrovaný poťah z vysoko kvalitných materiálov,
  • zabudovaná vnútorná ventilácia.

Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.