Vajíčko Britax romer a kočík Baby jogger Elite

Zodpovedané
18. okt 2022

Dobrý deň,

prosím, potrebujem sa zorientovať, ktoré vajíčko Britax romer, resp. ktoré modely pasujú na kočík baby jogger city Elite?Budeme mať druhé bábo a potrebovala by som k tomu o pár mesiacov dokúpiť vaničku a to vajíčko, ale je ich toľko, že neviem, ktoré na to pasuje, nemám s ním skúsenosť.

Ďakujem veľmi pekne

Dobrý deň,

prostredníctvom adaptérov s koncovkou Maxi-Cosi upevníte na kočík všetky vajíčka značky Britax Römer, napr.:

  • Britax Römer Baby-Safe iSense - vajíčko, ktoré je možné v aute upevniť buď prostredníctvom bezpečnostného pásu vozidla, alebo s použitím základne Flex base iSense. Pri použití základne je vajíčko polohovateľné aj otočné. Plusom je aj funkcia osvetlenia. Mne osobne prekáža 5 bodové pútanie integrovanými pásmi, pri menších bábätkách môžu bedrové pásy prekážať pri správnom usadení.

  • Britax Römer Baby-Safe 3 i-Size -vajíčko, ktoré je možné v aute upevniť buď prostredníctvom bezpečnostného pásu vozidla, alebo s použitím základne Flex base iSense. Pri použití základne je vajíčko polohovateľné aj otočné. Vajíčko má integrované 5 bodové pásy.

S prianím pekného dňa,
Eva Chymová
poradkyňa výberu autosedačiek