Vajíčko k autosedačke Cybex Sirona S i-size

Zodpovedané
7. nov 2022

Dobrý deň,

prosím Vás, máme otočnú autosedačku Cybex Sirona S - i size. Teraz čakáme druhé bábo a zamýšľam sa, či je možné dokúpiť vajíčko, ktoré by bolo kompatibilné so základňou od Sirony? Prvorodenému synovi už zháňame väčšiu autosedačku, takže Sirona pôjde na chvíľu bokom.

Ďakujem

Dobrý deň,

autosedačka Cybex Sirona S i-Size je otočná o 360​​°, pevne spojená so základňou.

Základňu nie je možné od autosedačky oddeliť, a teda ju ani nie je možné použiť na vajíčko či na iný model autosedačky.

S prianím pekného dňa,
Eva Chymová
poradkyňa výberu autosedačiek