Vajíčko na bugaboo fox

Zodpovedané
23. jan 2023

Dobrý deň,

veľa som hľadala, ale moc sa v tom nevyznám.
Hľadám vajíčko pre novorodenca, ktoré mi bude pasovať aj na bugaboo fox.

Najviac čo sa mi pozdáva je cybex alebo maxi cosi. Neviem však, ktoré vajíčko môžem pripnúť len pásom, bez isofix základne?

Prípadne je nejaké, čo sa dá dať aj len s pásom aj so základňou?

Pri dcérke sme mali vajíčko z 3kombi roan bloom a to bolo strašne malé, tak aby sa do toho vajíčka zmestilo dieťa aspoň kým nebude môcť ísť do autosedacky.

Ďakujem pekne za vašu odpoved.

Dobrý deň,

Cybex Aton S2 i-size je kvalitné vajíčko podľa najnovšieho bezpečnostného štandardu. Je možné ho použiť bez základne a pripevniť bezpečnostným pásom auta, na šikmých sedadlách si potom viete vajíčko prispôsobiť tak, aby dieťatku hlava nepadala. Taktiež sa dá použiť s isofixovou základňou Cybex Base One, ktorú je na šikmých sedadlách v mieste Isofixu možné vypodložiť klinom. Vajíčko je aj dostatočne veľké, vydrží cca do 86cm výšky dieťaťa.

Odporúčam pozrieť aj vajíčko Joie i-Gemm 3. V aute sa dá upevniť prostredníctvom bezpečnostného pásu auta, alebo so základňou i-Base Encore alebo i-Base Advance. Pri inštalácii na základňu i-Base Advance je možné vajíčko polohovať, na isofixovej základni i-Base Encore je možné ho polohovať aj otáčať. Na základňu i-Base Encore je možné neskôr upevniť výbornú pokračovaciu sedačku Joie i-Harbour Signature. Vajíčko je certifikované aj pre použitie v leteckej preprave.

Prostredníctvom adaptérov s koncovkou Maxi Cosi upevníte obe spomínané vajíčka aj na kočík bugaboo fox.

S prianím pekného dňa,
Eva Chymová
poradkyňa výberu autosedačiek