Vajíčko na Mamas&papas ocarro

Zodpovedané
20. jún 2022

Dobrý deň,

mám kočík mamas&papas ocarro, a hľadám autosedačku, ktorá sa dá dať do ľahu a pôjde nakliknúť na tento kočík. Pasovala by aj sedačka Cybex Cloud q? Alebo aké sú ešte možnosti?

Ďakujem!

Dobrý deň,

Cybex Cloud Q je vajíčko, ktoré je možné polohovať, ale len mimo auta, teda len na konštrukcii kočíka.
Pomocou príslušných adaptérov je možné toto vajíčko nakliknúť aj na kočík Mamas&papas ocarro.

Ak hľadáte vajíčko, ktoré bude polohovateľné aj v aute, ďalšou možnosťou je Maxi-Cosi Marble. Jedná sa o bezpečné a kvalitné vajíčko, je možné ho polohovať za jazdy a tým vytvoriť pre dietatko príjemný sklon. Jeho nevýhodou je vysoká váha (5,7kg) a je možné ho použiť len so základňou s pripojením na Isofix, ktorá sa predáva spolu s vajíčkom.

Výborný modulárny systém (vajíčko + základňa + pokračovacia sedačka) ponúka firma Nuna. Nuna Arra Next je bezpečné, kvalitné vajíčko s nízkou hmotnosťou. Na isofixovej základni Nuna Base Next je možné ho polohovať aj otáčať. Bez použitia základne ho však nie je možné v aute upevniť. Keď dieťatko vyrastie z vajíčka, na základňu je možné zakúpit pokračovaciu sedačku Nuna Todl Next.

S prianím pekného dňa,
Eva Chymová
poradkyňa výberu autosedačiek