Vajíčko nuna arra next 2023

Zodpovedané
11. mar 2023

Dobrý deň,

vedeli by ste mi prosím poradiť, či autosedačka (vajíčko nuna arra next 2023) je vhodná do automobilu VW passat?
A teda či je celkovo OK.

Ďakujem

Dobrý deň,

Nuna Arra Next je bezpečné, kvalitné vajíčko s nízkou hmotnosťou. Na isofixovej základni Nuna Base Next je možné ho polohovať aj otáčať, je vhodné aj do automobilu so šikmým sklonom sedadiel. Bez použitia základne ho však nie je možné v aute upevniť. Na základňu je možné neskôr upevniť pokračovaciu sedačku Nuna Todl Next, ktorá spolu s vajíčkom vytvára jeden z najlepších modulárnych systémov.

S prianím pekného dňa,
Eva Chymová
poradkyňa výberu autosedačiek