Vajíčko s isofixovou bázou

Zodpovedané
28. feb 2023

Dobrý deň,

potrebovala by som poradiť vajíčko na isofixovej základni:

1. do Škody Karoq (väčší sklon sedačky auta)
2. ľahké (mali sme Cybex Aton 5 a tento model nam prišiel veľmi ťažký sám o sebe, inak sme boli veľmi spokojní),
3. bezpečné,
4. aby sa dalo pripevniť na podvozok Britax Romer B motion 4 plus, ale nie až cez 2 adaptéry, kvôli stabilite.

Existuje také vajíčko?

Ďakujem velmi pekne za radu.

Dobrý deň,

po zakúpení adaptérov Click&Go na kočík nasadíte len autosedačky značky Britax, na upevnenie vajíčok iných značiek by bolo potrebné doplniť ďalšie adaptéry.

Britax Römer Baby-Safe 5Z je najnovšie vajíčko značky Britax Römer s funkciou Ergo Recline. Odľahčené, s váhou 3,9kg patrí medzi ľahšie vajíčka. V aute je možné vajíčko upevniť s pomocou základne Flex Base 5Z alebo s bezpečnostným pásom vozidla. Pri použití základne je možné vajíčko otáčať aj polohovať.

S prianím pekného dňa,
Eva Chymová
poradkyňa výberu autosedačiek