Všestranná príležitostná sedačka pre 2 ročné dieťa

Zodpovedané
22. jún 2022

Dobrý deň,

hľadám autosedačku pre dvojročnú (12kg, 90cm), ktorá by bola vhodná na občasné vozenie v rôznych autách (najlepšie na pripútanie pásmi, možno aj so sklonom sedadiel), ktorá by bola úzka, aby som sa zmestila dozadu aj ja a aj vajíčko.

A aby nebolo málo, tak aj cenovo dostupná. Je ešte niečo okrem joie Steadi?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak hľadáte autosedačku, ktorú je možné pripevniť pásom auta, dá sa upevniť v oboch smeroch a je úsporná na miesto, je Joie Steadi dobrá voľba. Má nosnosť do 18kg v oboch smeroch.

Ak by ste zvýšili rozpočet, odporúčam pozrieť aj Britax Römer Max-Way Plus. Sedačka umožňuje jazdu v protismere až do 25kg, zapínanie dieťaťa 5 bodovými integrovanými pásmi taktiež až do 25kg. Má niekoľko naklápacích polôh.

S prianím pekného dňa,
Eva Chymová
poradkyňa výberu autosedačiek