Zopa Encore I-size, Zopa Carrera Fix 2 verzus Petite&Mart Prime II. Ktorá je najlepšia?

Zodpovedané
5. jan 2022

Dobrý deň,

hľadáme autosedačku pre ročnú dcerku, ktorá váži 11 kg, Máme Fábiu a Octaviu, obe s Isofixom. Ten je pre mňa aj podmienka. Od otočnej som upustila, pretože autom často nechodíme a aj tym, že ju budeme prekladať medzi autami tak aby bola lahšia. Cena do 300 eur.

Pozerala som Zopa Encore I-size, Zopa Carrera Fix 2 a Petite&Mart Prime II (9-36 kg) - Isofix Grey.

Je niektorá z nich dobrá?

Ďakujem za odpoveď

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.