Zopa voyager maxi

Zodpovedané
5. mar 2023

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom autosedačky Zopa voyager maxi - momentálne sa vozí v joie i-spin, to by sme chceli posunúť mladšiemu súrodencovi.

Dcérka má aktuálne 3 roky, 96cm a 15kg, auto Hyundai i30, väčšinou sa vozí v smere jazdy no na dlhšie trasy je v protismere. Táto sedačka ma zaujala, že je otočná a je dokonca do 135cm, ostatné čo som videla otočné, sú do 105 cm.

Bola by táto sedačka vhodná?

Ďakujem

Dobrý deň,

otočné autosedačky sú spravidla v kategórii 0-18kg (105cm), príp. 0-25kg (125cm).

Zopa Voyager Maxi je pokračovacia autosedačka s možnosťou jazdy v protismere do 19,5kg/105cm. Je otočná, s variabilnou vložkou, v smere jazdy, keď sa už bude dieťa púťať pásom auta, ju môžete využiť až do 135cm, takže ju využijete naozaj dlho. Jej nevýhodou je zlý sklon na šikmých sedadlách pri jazde v protismere.

S prianím pekného dňa,
Eva Chymová
poradkyňa výberu autosedačiek