Aké tenisky a celoročné topánky pre dieťa, ktoré má dominantný palec?

Zodpovedané
15. sep 2023

Dobrý deň,

hľadám obuv na širšiu nôžku v oblasti prstov, kde je dominantný palec a užšia päta. Musia byť barefoot s pevnou pätou, nakoľko malej začali prepadávať členky, viac na jednej nôžke.

Má 14 mesiacov a samostatne chodí od 12 mesiacov. Doma chodí bosá, von sme mali zatiaľ sandálky Freyco. Teraz som jej dala sandálky Fare Bare, tie mi prídu v predu dostatočne široké a aj päta je pevnejšia. Potrebujeme kúpiť tenisky/celoročné topánočky.

Dĺžka nožičky je 13 cm a šírka 6 cm.

Viete mi poradiť?

Ďakujem

Dobrý deň,

typ nôžky z fotky nie je úplne čitateľný. Fare na tento typ nôžky museli byť široké a asi aj viac natlačené nad priehlavkom, ale môžem sa mýliť. Skúste Protetiku barefoot, mohli by vyhovovať Vašim kritériám.

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322