Aké topánky sú najlepšie podľa Vás pre deti?

Zodpovedané
22. máj 2019

Dobrý deň,

chcela by som počuť Váš názor na topánky.

Aké topánky sú najlepšie podľa Vás pre deti?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

vaša otázka je veľmi všeobecného charakteru, preto i ja možno odpíšem všeobecnejšie.

Najlepšie sú podľa nášho názoru také topánočky, ktoré neobmedzujú v pohybe a nedeformujú chodidlá ani postavenie tela.

Topánočky by mali byť mäkké, mali by sa v nich deti cítiť pohodlne, mali by byť zdravotne nezávadné a vhodné pre deti do 3 rokov.

Dôležité je aj to, aby topánočka sedela na nôžke dobre, musí sedieť v členku, nesmie sa za pochodu vyzúvať, nemá byť príliš úzka ani príliš široká.

Topánočka sa musí určite aj dieťatku páčiť, hlavne staršie slečny či chalani si už potrpia aj na dizajne 🙂 U

rčite je tých vlastností, ktoré by mala topánočka spĺňať viac.

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322