Botičky na nohu 153 x 63 s normálním kotníčkem

Zodpovedané
1. mar 2019

Dobrý den,

jaké zvolit botičky pro dcerku na nohu 153x63 (delší noha) s normálním kotníčkem?

Zimní měla BabyBare a seděly velmi hezky, lépe než např. Froddo. Min. podzim měla i Vertbaudet a také fajn, nicméně teď bych ráda pořídila buď BabyBare spring anebo nějakou jinou značku - jakou byste mi, prosím, doporučila?

Dcera si velmi přeje nějaké "krásné" botičky s mašlikami, koníkem, hvězdičkami, třpitivé atd. - ráda bych jí to splnila, ale nevím, která značka takové botičky vyrábí, a či vůbec...

Děkuji

Dobrý deň,

po tom, čo so videla jarné BB, by som povedala, že vám budú veľmi široké. Tie zimné boli na trošku iných kopytách a mali vyteplenie, vďaka tomu jej asi sedeli. Ale jarnými si teda nie som istá.

Nôžku máte normálne širokú, na taký rozmer sedia Filii. Tie majú aj veľmi pekné dizajny.

U nás máme aktuálne tieto https://bosacik.sk/eshop/filii-gecko-velours-gl... a dievčatá sa o nich na predajni bili 🙂 Láska na prvý pohľad 🙂 Ešte nám majú prísť ďalšie.

Prípadne bosonozka.cz je distribúcia pre filii, tak ony majú v ČR asi najviac modelov skladom.

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322