Je nutné každé barefoot topánky vyskúšať?

Zodpovedané
24. máj 2023

Dobrý deň,

chcela by som, aby moje dieťatko nosilo barefoot topánky hneď od začiatku. Avšak bývam v Portugalsku a tu nie sú barefoot obchody pre detičky ako u nás. Na Slovensko pôjdem prvýkrát, keď bude mať bábo cca 4 mesiace, potom znovu cca v 6 mesiacoch. No vtedy ešte topánočky potrebovať nebude. Tiež detská noha rastie veľmi rýchlo a neviem či budem stíhať chodiť na Slovensko vždy keď bude potrebovať väčšie topánky 😁

Bude nutné, aby som prišla pred kúpou každých topánok na Slovensko a riadne ich vyskúšala?

Je možné barefoot kúpiť aj podľa mier nôžky cez internet?

Trochu sa obávam kupovania topánok bez skúšania, pretože viem, že ani mne každé barefoot topánky nesadnú. Tiež v kamenných obchodoch je väčšinou oveľa menej na výber ako na internete.

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

samozrejme Vám vieme poradiť aj na diaľku a poslať topánočky do Portugalska tiež nie je problém. Na to ale potrebujeme, aby už dieťatko samostatne chodilo a vy ste nám poslali rozmery nôžky a prípadne pár fotiek chodidla.

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322