Aky je rozdiel medzi Zumbuccou a Artipoppe?

Zodpovedané
29. sep 2022

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom nosičov.

Aký je rozdiel medzi Zumbuccou a Artipoppe?

Artipoppe má veľmi láka. Nikde som však nemala možnosť si ho vyskúšať. Mám ročného syna (9 kg, 80 cm).

Aký má bedrák?

Dá sa nosiť aj rovno a nie len na kríž?

Stojí za to?

Aktuálne skúšam Zumbuccu, nosila som v Manduce. Tak viem si porovnať s týmito dvoma.

Ďakujem

Dobrý deň,

hlavný rozdiel je v tom, že Artippope sa nedá regulovať na výšku, iba čiastočne na šírku (tá menšia veľkosť), Toddler je jednoveľkostný a sedí od cca 74 cm do približne 92 cm (chrbtová opierka sa nedá regulovať ani na výšku, ani na šírku).

Bedrový pás je tenký a pevnejší, ale niekomu nad 10 kg už nemusí vyhovovať.

Nosič je určený primárne na nosenie s prekríženými ramennými popruhmi (vpredu). Keď je dieťatko na chrbte, popruhy sa poskladajú a nosia ako batoh.

Či to stojí za to je veľmi subjektívne a individuálne, niekomu áno, niekomu nie. Toto je naozaj plne na vás a na tom, ako sadne nosič vám a vášmu dieťatku.

Pekný deň prajeme, vaše Sestrice