Aký nosič pre 11 mesačné dieťa, ktoré má 10 kg?

Zodpovedané
2. máj 2019

Dobrý deň,

moja dcérka má 11 mesiacov. Od narodenia používame Rischino Flexible, ktorý mi vyhovuje. Dcéra má už 10 kg a nosí veľkosť 86.

Už pekne sedí v kočíku a príležitostne ju chcem nosiť.

Aký nosič mi odporúčate, keď meriam skoro 180 cm?

Ďakujem

Dobrý deň,

z otázky nie je celkom zrejmé, či je Vám už tento nosič malý, keď hľadáte nový.

Najlepšie by bolo, aj vzhľadom k Vašej výške, vyskúšať viaceré nosiče určené deťom vo veku Vašej dcérky. Nie všetky nosiče musia mať dostatočne dlhé popruhy, aby sa dali dobre nastaviť na Vašu postavu.

Pri výbere väčšieho nosiča si treba všímať viaceré veci, aby boli popruhy a bedrový pás dostatočne polstrované a rozkladali váhu starších detičiek pohodlne, aby nosič vydržal do konca nosiaceho obdobia a podobne.

Odporúčam Vám vyhľadať v okolí podpornú skupinu nosenia, kde budete mať možnosť vyskúšať rôzne značky a typy nosičov.

Z nášho portfólia spĺňa tieto požiadavky rastúci Sestrice Carrier Plus, ktorý si chvália práve rodičia väčších a ťažších detí. Zároveň má dostatočne variabilné popruhy a sedí aj na vysokú postavu.

Želáme krásny deň a dobrý výber,
Slávka