Dávate Merino oblečenie priamo na kožu?

Zodpovedané
27. nov 2018

Dobrý deň,

chcem sa poradiť ohľadom oblečenia Merino. Dávate ho priamo na kožu?

Ďakujem

Dobrý deň,

závisí od kvality merino oblečenia a jeho jemnosti. Pokiaľ máte jemné merino, ktoré "nepichá", tak kľudne priamo na kožu (ak ho bábätko toleruje, nemá na vlnu žiadnu kožnú reakciu). Ak máte merino oblečenie, ktoré nie je tak jemné, ale skôr hrubšie, kľudne môžete dať pod merino bavlnené body.

Ak si chcete prečítať viac o obliekaní deti v šatke alebo nosiči v rôznych obdobiach, prečítajte si článok na našom blogu: https://www.sestrice.com/417-sk/ako-obliect-die...

Dúfame, že Vám táto odpoveď bola nápomocná 🙂
za Sestrice
Barbora