Je vhodné použiť na šatkový nosič gél Jelen?

Zodpovedané
31. aug 2020

Dobrý deň,

mám šatkový nosič.

Je vhodné použiť na šatkový nosič gél Jelen?

Ďakujem

Dobrý deň,

pri pracích géloch je dôležité pozerať, či neobsahujú optické rozjasňovače alebo zosvetľovače a šatky.

Nosiče sa majú prať na jemnom pracom programe pri teplote odporúčanej výrobcom s čo najnižšími otáčkami a bez použitia aviváže.

Pozreli sme zloženie prípravku Jeleň univerzál a aj Jeleň na farebné prádlo a ani jeden z nich neobsahuje optické rozjasňovače (sú to látky, ktoré zostávajú na povrchu textílií, aby pomáhali odrážať svetlo a tým pádom textílie sa zdajú na pohľad žiarivejšie, ale deti častokrát textil dávajú do pusy, preto sa vyhýbame prípravkom s touto zložkou).

Dúfame, že sme s našou odpoveďou boli nápomocné.

Pekný deň ešte želáme,
za Sestrice
Barbora