Odporúčate nosič už od jedného mesiaca?

Zodpovedané
25. nov 2020

Dobrý deň,

chcela by som počuť Váš názor. Mám malinkú dcérku, ktorá sa rada nosí na rukách. Záujem o šatku nemám. Chcem nosič, ktorý vydrží aspoň do jedného roka.

Odporúčate nosič už od jedného mesiaca?

Ak áno, ktorý konkrétne?

Ďakujem

Dobrý deň,

dieťatko je pripravené sa nosiť už od prvého dňa, je zvyknuté na kontakt s mamou, takže nosenie odporúčame od začiatku.

Na trhu je viacero nosičov vhodných už od narodenia alebo od prvého mesiaca - zo slovenskej výroby je to napríklad náš Sestrice Carrier ONE alebo od iných značiek - Rischino Flexible, BeLenka Mini, Moyo First size.

Každý sa niečím líší, je inak vypracovaný, najlepšie je vyskúšať si v obchode alebo v požičovni, ktorý Vám najlepšie sadne a bude vyhovovať - je to vždy veľmi individuálne.

Ak ste z BA alebo okolia, tak požičovňu má aj obchod Babywearhouse na Lužnej 7, ale posielajú aj kuriérom v rámci SR (https://babywearhouse.sk).

Dúfame, že sme s našou odpoveďou boli nápomocné.
Pekný deň ešte želáme,

za Sestrice
Barbora