Je v poriadku, keď som po KET ospalá a mám svalovicu v bruchu?

Zodpovedané
3. mar 2021

Dobrý deň,

som druhý deň po KET a som strašne ospalá. Nemôžem sa poriadne vystrieť a som ako keby mám svalovicu v bruchu. Mám mierne tlaky na hrudníku, občas sa mi ťažšie nadychuje.

Je to v poriadku?

Ďakujem

Dobrý deň,

každý prežíva stav po transfere a hormonálnej príprave trošku inak ale v podstate môže ísť o následok homónov, ktoré užívate.

Progesterón je typický hormón, ktorý trošku uspáva.

Ak by sa samozrejme príznaky, predovšetkým tlaky na hrudníku a ťažkosti s dýchaním, zhoršovali navštívte vášho ošetrujúceho lekára.