Je v poriadku špinenie po laparoskopii a prefuku?

Zodpovedané
12. jan 2021

Dobrý deň,

dnes som 4. deň po laparoskopii a prefuku (8.1. mi ju robili) a mám mierne bolesti a tlak v brušku. Plus mierne špinenie hlavne po wc.

Je to normálne?

Kedy sa môžeme s manželom začať snažiť?

Čo znamená diagnóza Sterilitas primaria?

Pán doktor povedal, že všetko je ok a do 3 mesiacov by som mala otehotnieť.

Ďakujem

Dobrý deň,

špinenie po takomto zákroku je úplne bežné. Začať snažiť sa môžete hneď pri najbližšej ovulácii.

Primárna sterilita znamená problémy s počatím bez zjavnej príčiny bez predchádzajúcej gravidity.

Držím palce.

Dr. Rybanska