Môžem brať kyselinu listovú po kyretáži a snažiť sa otehotnieť skôr ako po troch mesiacoch?

Zodpovedané
11. júl 2020

Dobrý deň,

som 8. deň po kyretáži. V 9. týždni nebolo počuť srdiečko, tak som musela ísť na zákrok. Gynekológ mi odporučil otehotnieť až po 3 mesiacoch.

Prvýkrát som otehotnela pomocou tabletiek Clostilbegyt. Teraz mi povedal, že mi znovu dá tabletky.

Mohla by som otehotnieť aj skôr ako po 3 mesiacoch?

Môžem brať kyselinu listovú po kyretáži?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

kyselinu listovú pri snahe o počatie odporúčam brať naďalej.

Vzhľadom k zákroku odporúčam dopriať telu čas na zotavenie sa, najmä hormonálne.

S pozdravom