Vitamínom na podporu otehotnenia neveríme. Čo nám odporúčate?

Zodpovedané
18. máj 2020

Dobrý deň,

doma máme 4,6 ročného syna s ADHD, ktorého som porodila cisárskym rezom. Vysadila som antikoncepciu Belara, no nedarí sa mi otehotnieť. Obaja sme vystavení stresu. Partner z práce, ja z domu. Veľmi chceme druhé bábo. Mám 26 rokov, partner 25 a vitamínom na otehotnenie veľmi neveríme.

Čo nám odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

nepíšete koľko sa už o bábätko pokúšate. Zvyčajne odporúčam v čase ovulácie nechránený pohlavný styk aspoň každé dva dni.

Stres vie negatívne Vašu snahu ovplyvniť.

V prípade, že sa snažíte už dlhší čas (rok a viac) odporúčam návštevu centra asistovanej reprodukcie, kde Vás vyšetríme a skontrolujeme, či je všetko v poriadku.

S pozdravom