Aké bylinky sú vhodné na úpravu cyklu?

Zodpovedané
22. máj 2024

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť.

Ako by sa dal prírodnou cestou upraviť menštruačný cyklus a hormonálna rovnováha?

Bolo mi odporúčané užívať Pupalku.

Je to vhodná voľba?

Čo ešte viete poradiť?

Ďakujem

Dobrý deň,

veľmi záleží, aký je Váš menštruačný cyklus, či je skrátený, predĺžený, alebo je amenorhea, či je krvácanie slabé silné.... Podľa toho a ešte podľa celkových príznakov sa určuje bylinná liečba. Preto by som Vám byliny vedela odporučiť len na základe diagnostiky.

Ak by ste potrebovali viac informácií, alebo by ste sa chceli objednať na diagnostiku a terapiu, kontaktujte ma prednostne telefonicky. Ak to nie je z Vašej strany možné, tak emailom.

Majte sa krásne!

Ľubica Stanovská
certifikovaný praktik tradičnej čínskej medicíny
mobil: +421 905 795 501
e-mail: sinomedika@gmail.com
web: www.cinska-medicina-bratislava.sk/