Je možná liečba PCOS prírodnou cestou?

Zodpovedané
2. nov 2023

Dobrý deň,

dlhodobo ma trápi nepravidelná menštruácia a s tým spojené bolesti v podbrušku, časté zmeny nálad a veľmi veľa ďalších zdravotných problémov. S možnosťou pichania vyvolávacích injekcií a antikoncepciou veľmi nesúhlasím, nakoľko trpím dedičnou zrážanlivosťou krvi.

Máte nejaké odporučenie na vyriešenie nepravidelného cyklu prírodnou cestou?

Ďakujem

Dobrý deň,

vzhľadom na viaceré zdravotné problémy Vám nemôžem odporučiť niečo voľnopredajné.

Je nutné pre Vás zostaviť individuálnu bylinnú zmes. Ideálna je kombinácia s akupunktúrou, úpravou dietetiky a životného štýlu.To je možné len na základe diagnostiky.

Ak by ste potrebovali viac informácií, alebo by ste sa chceli objednať na terapiu, kontaktujte ma prednostne telefonicky. Ak to nie je z Vašej strany možné, tak emailom.

Majte sa krásne!

Ľubica Stanovská
certifikovaný praktik tradičnej čínskej medicíny
mobil: +421 905 795 501
e-mail: sinomedika@gmail.com
web: www.cinska-medicina-bratislava.sk/