Je šanca vyliečiť 14 ročného chlapca z alopécie?

Zodpovedané
27. apr 2022

Dobrý deň,

mám skoro 14 ročného chlapca, ktorý má už 4 roky alopéciu - žiadne vlasy, žiadne ochlpenie, žiadne mihalnice. Mandle vybraté, krv a všetky vyšetrenia v poriadku, zuby a oči vyšetrené.

Pobehali sme všetkých lekárov, liečiteľov, skúsili rôzne produkty a vitamíny z lekárne. Teraz som začala podávať tabletky Green Ways chlorella a zelený jačmeň.

Každý hovorí, že alopécia sa vyliečiť nedá. Ale ja ako matka stále hľadám cestičky, aby to mal syn v živote ľahšie.

Je ešte niečo, čím by ste nám vedeli pomôcť?

Ďakujem

Dobrý deň,

určite tam šanca je a netreba hádzať flintu do žita.

Alopécia je liečiteľná, ale liečba vyžaduje veľa trpezlivosti z Vašej strany, pretože trvá dlhšiu dobu.

Liečba trvá aspoň 1/5 času, koľko vznikala. Ak vlásky vypadali pred 4 rokmi, určite tomu niečo predchádzalo a už nejaký čas pred vypadaním vláskov bol problém nejakej nerovnováhy v organizme, ale ešte to organizmus vedel vykompenzovať.

Je skvelé, že lekári nič nezistili. To znamená, že Váš syn nemá žiadne vážne ochorenie, ale napriek tomu jeho telo má nejaký problém, na ktorý upozorňuje tým, že mu vypadali vlásky. Bolo by dobré tento problém riešiť, aby sa neprehlboval.

Musela by som mu urobiť diagnostiku, aby som zistila príčinu, prečo vlásky vypadali. Až podľa toho viem stanoviť správnu liečbu pomocou čínskych bylinných zmesí a ideálne aj akupunktúrou. Úprava dietetiky a životosprávy je neoddeliteľnou súčasťou liečby. Pri liečbe akupunktúrou sa zameriavam aj na liečbu psychických príčin vzniku problémov, pretože psychika je príčinou až 90% zdravotných problémov a ochorení.

Bez diagnostiky sa Vám neviem vyjadriť ku vhodnosti tabletiek Green Ways chlorella a zeleného jačmeňa.

Ak by ste potrebovali viac informácií, prosím kontaktujte ma e-mailom alebo telefonicky.

Majte sa krásne!

Ľubica Stanovská
certifikovaný praktik tradičnej čínskej medicíny
mobil: +421 905 795 501
e-mail: sinomedika@gmail.com
web: www.cinska-medicina-bratislava.sk/