Pomôže čínska medicína pri ťažkej rezistentnej epilepsii?

Zodpovedané
25. aug 2023

Dobrý deň,

moja 14-ročná dcérka už 6 rokov trpí ťažkým typom genetickej epilepsie. Vyskúšala už veľa neurologických liekov a kombinácií, avšak nikdy nezabrali. Záchvaty má každý deň a asi 3x do týždňa sa stáva, že má niekoľko desiatok až stoviek záchvatov v jeden deň.

Vie jej TČM pomôcť minimalizovať záchvaty?

Máte aj vlastnú skúsenosť pri liečbe ťažkého epileptika?

Ďakujem

Dobrý deň,

pomocou akupunktúry a bylinnej terapie je možné dosiahnuť zníženie počtu záchvatov.

Ak by ste potrebovali viac informácií, alebo by ste sa chceli objednať na terapiu, kontaktujte ma prednostne telefonicky. Ak to nie je z Vašej strany možné, tak emailom.

Majte sa krásne!

Ľubica Stanovská
certifikovaný praktik tradičnej čínskej medicíny
mobil: +421 905 795 501
e-mail: sinomedika@gmail.com
web: www.cinska-medicina-bratislava.sk/