27 mesačný vnuk odmieta tuhú stravu a chce iba mlieko. Čo nám odporúčate?

Zodpovedané
29. júl 2021

Dobrý deň,

môj 27 mesačný vnuk odmieta stravu. Stále pije iba mlieko. Ako 7 mesačný tuhú stravu papal, teraz ju nechce.

Čo nám odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

NEROZUMIEM úplne, či je to problém už od 7. mesiaca, či teraz niečo nové.

Každopádne by som odporučila vyšetrenie lekárom, či nie je anemický a ďalší postup podľa vyšetrenia (aj toho či prospieva, priberá, ako je na tom inak zdravotne, psychomotoricky).

Možno lekár navrhne Nutridrinky. To už všetko podľa vyšetrenia, ktoré je určite na mieste.

Prajem vám krásny deň,
MUDr. Denisa Jaššová
Pediatrička