Je lepšie a kvalitnejšie mlieko Beba Sensitive alebo Hipp Comfort?

Zodpovedané
15. jún 2022

Dobrý deň,

chcela by som vedieť Váš názor na umelé mlieko pre 8-týždňového synčeka. Má problém so stolicou, nevie sa sám vykakať.

Je podľa Vás lepšie, kvalitnejšie, aj čo sa týka zloženia a skúsenosti mlieko Beba Sensitive alebo Hipp Comfort?

Ďakujem

Dobrý deň,

mlieka sú dobré obidve. Je veľmi individuálne, čo ktorému dieťatku sadne a nedá sa to dopredu predpokladať. Musíte iba vyskúšať.

Čo robí dobre jednému dieťatku, to môže spôsobiť problémy s bruškom inému.

Prajem vám krásny deň,
MUDr. Denisa Jaššová
Pediatrička