Máte nejaký overený zdroj, ktorý je podľa Vás dobre spracovaný pre začiatok prikrmovania?

Zodpovedané
3. máj 2021

Dobrý deň,

môj 4,5 mesačný syn je plne dojčený a chcela by som si naštudovať a trošku sa pripraviť na zavádzanie príkrmov. V dnešnej dobe sa však názory na internete líšia.

Máte nejaký overený zdroj, poprípade knihu alebo profily na instagrame, ktorý je podľa Vás dobre spracovaný pre začatie prikrmovania?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

sama zakladám tu na MK blog pediatricka_denjas, kde všetko chcem spracovať, práve preto, prečo píšete. Lebo prikrmovanie nie je veda, ale tie rozličné informácie od rozličných odborníkov sú pre matky veľmi mätúce.

Postupne budem nahrávať texty na blog a tiež sa občas venujem na IG (pediatricka_denjas) téme prikrmovania.

Knihu veru popravde som nemala v ruke žiadnu, ktorú by som vedela 100% odporučiť. Vo všetkých som našla niečo čo sa mi nepáčilo, nejaké staré, resp. chybné informácie... Stránka www.1000dni.sk je taký úplny základ pre rodiča, z ktorého vychádzať.

Na iG jedna kolegyňa, spracovala pekne tému prikromovania detska_doktorka

Prajem vám krásny deň,
MUDr. Denisa Jaššová
Pediatrička